لزوم پرداختن به امر اخلاق در حوزه آموزش

به گزارش عینک ورساچه، معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، بر لزوم پرداختن به امر اخلاق در حوزه آموزش تأکید کرد.

لزوم پرداختن به امر اخلاق در حوزه آموزش

به گزارش عینک ورساچه، دکتر علی خاکی صدیق در مراسم گردهمایی سالانه اساتید دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در سال تحصیلی جدید، اظهار کرد: با توجه به اینکه وزارت علوم تاکنون در عرصه پژوهش و اخلاق پژوهشی، اقداماتی را انجام داده، اکنون زمان پرداختن به امر اخلاق در حوزه آموزش نیز فرا رسیده است.

وی اعلام کرد: دانشگاه شهید رجائی را از سال های دور می شناسم و این دانشگاه جزو دانشگاه های ساختاریافته و با پتانسیل بالاست. این دانشگاه با ظرفیت نیروی انسانی توانمند و امکاناتی که داراست، توان ورود به عرصه بین المللی مخصوصاً در راستای ماموریت های خود را دارا است.

دکتر عظمتی، رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی نیز با استناد به آمار و ارقام و عملکرد حوزه های مختلف از جمله پروژه هایی که به دانشگاه واگذار شده، گفت: دانشگاه شهید رجائی در حل مسائل جامعه، وجهه دانشگاهی خود را در کشور به اثبات رسانیده است.

وی توضیح داد: دانشگاه شهید رجائی امروز جزو دانشگاه های معتبر و قابل اعتماد کشور است و این اعتبار منتج از 40 سال خدمت پرسنل خدوم، اساتید و مدیران این دانشگاه بوده است.

بر اساس اعلام وزارت علوم، دکتر عظمتی در بخش دیگری از سخنرانی خود از دکتر خاکی صدیق درخواست کرد ضمن یاری در توسعه کمی و کیفی دانشگاه، از ظرفیت های این دانشگاه در حوزه آموزش عالی، مخصوصاً اساتید این دانشگاه استفاده گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لزوم پرداختن به امر اخلاق در حوزه آموزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم پرداختن به امر اخلاق در حوزه آموزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید