سلنا گومز چه استایلی را انتخاب می نماید؟

به گزارش عینک ورساچه، سلنا گومز استایل خاص خودش را دارد. لباس هایی که او انتخاب می نماید مورد توجه خیلی از افراد است. سلنا گومز 1.65 متر قد و 59 کیلو وزن دارد. او متناسب با قد و اندامش لباس هایش را ست می نماید. تیپ سلنا گومز می تواند برای انتخاب لباس دخترانه الهام بخش باشد:

سلنا گومز چه استایلی را انتخاب می نماید؟

سلنا گومز و جزییات لباس هایش:

تیپ جین

سلنا گومز جین دوست دارد. به خصوص شلوار جین که در موقیعت های مختلفی می پوشد. لباس های جین همواره مد روز است و احساس راحتی می دهد. مهم تر از همه به این زودی ها کهنه نمی شوند! سلنا بر خلاف سایر افراد مشهور که در خصوص پوشیدن لباس جین وسواس دارند، خیلی از مواقع جین می پوشد. مدل های متفاوتی از جین در استایل های او وجود دارد. همین تیپ جین، او را از بقیه ستارگان سینما متمایز می نماید. یکسره های جین یا سارافون های جین هم مورد علاقه سلناست. شما هم با تیپ جین می توانید هم خوش تیپ باشید و هم ساده و راحت! این را هم بدانید که بیشتر مدل های بلوزها و کفش ها با جین ست می شوند.

عینک آفتابی

معمولاً عینک های گرد یا در برخی موارد فریم مربع مورد توجه سلنا گومز هستند. البته در ترند سال 2018، عینک های باریک و کشیده یا شیشه های رنگی هم وجود دارند. سلنا هم برای استایل خود بیشتر از عینک های گرد یا کشیده با شیشه های رنگی استفاده می نماید. عینک های رنگی برای تیپ دخترانه بسیار مناسب هستند. به طور کلی فریم های بزرگ در میان انتخاب های او نیستند. اگر مدل صورت شما شبیه سلنا گومز،گرد است از این مدل عینک های سلنا غافل نشوید.

پیراهن ها

سلنا گومز در پیراهن های ساده و میدی بیشتر دیده می گردد. این استایل منتخب برای پیراهن، با ساده پوشی او هماهنگی دارد. معمولاً پارچه های مورد استفاده در این پیراهن ها ساده هستند. البته پیراهن دخترانه که پارچه های خال خال یا گل های ریز دارند هم در استایل سلنا گومز وجود دارند. اگر می خواهید مثل سلنا سادگی و زیبایی را همزمان داشته باشید، مدل های پیراهنش می توانند الهام بخش شما باشند.

کفش ها

اگر در خصوص کفش اسپرت سلنا گومز می خواهید بدانید، برند پوما Puma رونمایی جدید ترین ست های اسپرت را با او آغاز نموده است. کفش های اسپرت سفید را با لژهای بلند هم با مدل های مختلفی از لباس ها ست می نماید. برای استایل بیرون از خانه هم، بیشتر این مدل ها را می پوشد. سلنا برای موقعیت هایی که قرار است لباس رسمی بپوشد از کفش های پاشنه بلند بندی و جلوباز استفاده می نماید. عجیب ترین کفشی که سلنا پوشیده کفش پاشنه کروی است که در برنامه InStyle، توجه خیلی از عینک ورساچه و طرفدارانش را جلب کرد. اگر تا به حال از این مدل کفش ها برای استایل خودتان استفاده ننموده اید، این مدل ها را در استایل مهمانی یا بیرون از خانه قرار بدهید.

کیف ها

سلنا گومز برای کیف هایش از بین برند های Coach و Louis Vuitton بیشتر انتخاب می نماید. کیف های ذوزنقه ای یا مستطیلی که چندان بزرگ نیستند. رنگ های قرمز، کرم، سفید و مشکی از رنگ های مورد علاقه او هستند. اما کیف کوچک و گرد لویی ویتون او، استایل متفاوتی به او داده است. یادتان باشد که کیف های کوچک، ترند سال 2018 است. سلنا هم کیف های کوچک متفاوتی را به دست می گیرد مثل استوانه ای و مکعب مستطیل. شما هم این جسارت را داشته باشید که این بار برای خرید کیف ، مدل های متفاوتی را انتخاب کنید.

جدیدترین مدل های کیف Coach را در عینک ورساچه ببینید:

منبع: دیجی استایل

به "سلنا گومز چه استایلی را انتخاب می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلنا گومز چه استایلی را انتخاب می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید