کاراندیش: وکیل سوئیسی اشتباهات فاحشی در پرونده استوکس داشت، می خواستیم از او به فیفا شکایت کنیم

به گزارش عینک ورساچه، معاون حقوقی باشگاه تراکتور معتقد است لودویچ دلشات، وکیل سوئیسی این باشگاه در پرونده های استوکس اشتباهات فاحشی داشته است.

کاراندیش: وکیل سوئیسی اشتباهات فاحشی در پرونده استوکس داشت، می خواستیم از او به فیفا شکایت کنیم

مصطفی کاراندیش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی عینک ورساچه درباره تخلف لودویچ دلشات وکیل سوئیسی باشگاه تراکتور در پرونده شکایت کوین کنستانت، استوکس و اظهارات تند محمدرضا زنوزی علیه این وکیل سوئیسی اظهارداشت: ما همان ابتدا و پس از اعلام رای استوکس توسط فیفا، نامه ای سه صفحه ای از قصور و تخلفات لودویچ دلشات تهیه و به مالک و مدیرعامل باشگاه تحویل دادیم که به صورت آشکار تخلفات این وکیل در آن بیان شده بود.

وی اضافه نمود: حتی آقای زنوزی قصد داشت از این وکیل به فیفا شکایت کند که اعلام کردم چون دیگر این وکیل در حال حاضر سمتی در فیفا ندارد، نمی توانیم به کمیته اخلاق فیفا شکایت کنیم و اگر کوتاهی او اثبات گردد، فقط می توانیم در دادگاه سوئیس از این وکیل شکایت و درخواست غرامت کنیم که اقدامات مقتضی در خصوص طرح دعوا علیه ایشان حسب فرمایش مالک باشگاه اجرا شده است.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور درباره نقش وکیل سوئیسی در پرونده استوکس نیز بیان نمود: متاسفانه در این پرونده یک سری از اسناد و مدارک تخلفات آشکار استوکس به پرونده او پیوست نشده بود، در حالی که تمام این مدارک از سوی باشگاه در اختیار وکیل سوئیسی قرار گرفته بود. متاسفانه در قسمت هایی از لایحه آقای دلشات نکات منفی وجود دارد که ما با توجه به سابقه ایشان توقع داشتیم، قوی تر و بهتر از حقوق باشگاه دفاع نمایند.

کاراندیش در خصوص صحبت های زنوزی درباره نقش علی خطیر و نصیرزاده در سپرده شدن این پرونده به وکیل سوئیسی نیز شرح داد: ابتدا قرار بر این بود که ما لایحه دفاعیه را آماده کنیم اما در فاصله چند روز مانده به سرانجام مهلت، درحالی که لایحه ای جامع به همراه مستندات بسیار محکم آماده شده بود، حسب صلاحدید پرونده به لودویچ دلشات سپرده و از حوزه اقدامات و اختیارات و مسئولیت معاونت حقوقی خارج شد. این که چه کسانی شرایط این انتقال را فراهم کردند، به نظر می رسد با مصاحبه مالک باشگاه موضوع کاملا مطرح و تشریح شده است.

وی ادامه داد: امیدوارم این پرونده ها موجبات اعتماد به وکلای داخلی و تیم حقوقی تراکتور را فراهم نموده باشد و باشگاه های ایرانی بدانند که خارجی بودن ملاک مناسبی برای انتخاب وکیل نیست!

معاون حقوقی باشگاه تراکتور در واکنش به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا به نظر او هم در پرونده استوکس تبانی شده است؟ گفت: قطعاً اشتباهات و قصورات فاحشی وجود دارد که کارآموزان وکالت هم در محاکم داخلی به ندرت انجام می دهند، این قصور دلشات یا از بی توجهی است یا عمد. البته فرض عدم دانش و آگاهی نیز مطرح هست که با توجه به مباحثه علمی و حقوقی بنده با او، زیاد هم دور از ذهن نیست.

کاراندیش گفت: متاسفانه شکست وکیل سوئیسی را عده ای به نام ما نوشتند که اصلا صحیح نیست. پرونده هایی که ما نه در انعقاد قرارداد و نه در جریان رسیدگی آن نقش نداشتیم، موجبات تخریب بنده شده بود و با خواست خدا واقعیت برای همه، خصوصا طرفداران فهیم تراکتور، روشن شد. شاید بهتر باشد که ایرادات لایحه استوکس منتشرگردد و همه فوتبال دوستان، خصوصا متخصصین حقوقی، با نظر به آن در این خصوص صحبت نمایند.

به گزارش عینک ورساچه کاراندیش چندی پیش از سمتش استعفا نموده بود اما به دلیل مخالفت با این موضوع همچنان به کارش در باشگاه تراکتور ادامه می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاراندیش: وکیل سوئیسی اشتباهات فاحشی در پرونده استوکس داشت، می خواستیم از او به فیفا شکایت کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاراندیش: وکیل سوئیسی اشتباهات فاحشی در پرونده استوکس داشت، می خواستیم از او به فیفا شکایت کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید