ژوپیلر لیگ بلژیک، پیروزی قاطعانه شارلوا با گلزنی رضایی، تساوی یوپن با پاس گل عزت اللهی

به گزارش عینک ورساچه، تیم شارلوا با گلزنی کاوه رضایی پیروزی قاطعانه ای را برابر تیم خنت کسب کرد.

ژوپیلر لیگ بلژیک، پیروزی قاطعانه شارلوا با گلزنی رضایی، تساوی یوپن با پاس گل عزت اللهی

به گزارش عینک ورساچه، شنبه شب در دیدارهای همزمان هفته بیست ونهم ژوپیلر لیگ بلژیک تیم شارلوا با نتیجه پرگل 4 بر یک از سد تیم خنت گذشت.

نیانگبو در دقیقه 59 زننده تک گل تیم خنت بود. نیچولسون (38)، مارکو (44 - پنالتی)، فال (57) و کاوه رضایی (89 - پنالتی) هم چهار گل تیم شارلوا را به نام خود ثبت کردند.

در این مسابقه میلاد محمدی 84 دقیقه در ترکیب تیم خنت بازی کرد. او در فاصله شش دقیقه تا سرانجام مسابقه کارت زرد دوم را از داور دریافت کرد و از زمین اخراج شد. در ترکیب تیم شارلوا نیز کاوه رضایی و علی قلی زاده به ترتیب حضوری 90 و 74 دقیقه ای در میدان داشتند.

براساس این گزارش، در دیگر بازی شنبه شب ژوپیلر لیگ بلژیک نیز تیم یوپن در حضور 78 دقیقه ای سعید عزت اللهی در زمین تیم میشلن تساوی یک - یک را کسب کرد.

کامارگو در دقیقه 40 برای تیم میشلن گل زد و گل تیم یوپن نیز در دقیقه 54 توسط اسماعیل روی پاس سعید عزت اللهی حاصل شد. در این مسابقه امید ابراهیمی در فهرست 18 نفره تیم یوپن قرار نداشت.

در جدول رده بندی ژوپیلر لیگ بلژیک تیم های خنت (55 امتیاز)، شارلوا (54 امتیاز) و یوپن (30 امتیاز) به ترتیب رتبه های دوم، سوم و سیزدهم را در اختیار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ژوپیلر لیگ بلژیک، پیروزی قاطعانه شارلوا با گلزنی رضایی، تساوی یوپن با پاس گل عزت اللهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژوپیلر لیگ بلژیک، پیروزی قاطعانه شارلوا با گلزنی رضایی، تساوی یوپن با پاس گل عزت اللهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید