هالووین کاوازاکی بزرگ ترین رژه ترسناک ژاپن

به گزارش عینک ورساچه، درست است که نام هالووین از یکی از روزهای مقدس مسیحیان به نام All Saints گرفته شده است اما مردم معتقدند ریشه این جشن به فرهنگ قوم اروپایی سلت بازمی گردد که در انتها تابستان و شروع فصل سرما چنین روزی را جشن می گیرند. آن ها معتقدند در چین روزی مرز میان دنیا و دنیا دیگر برداشته می گردد و ارواح بد به این دنیا راه پیدا می نمایند. فرهنگ های زیادی این روز بزرگ را در ماه اکتبر جشن می گیرند و با پوشیدن لباس های ترسناک و درست کردن کدو تنبل ها به شکل های وحشتناک ارواح بد را از خود وخانه هایشان دور می نمایند.

هالووین کاوازاکی بزرگ ترین رژه ترسناک ژاپن

مشهورترین رژه هالووین در ژاپن رژه هالووین کاوازاکی است که در کاوازاکی شهری در جنوب توکیو برگزار می گردد و هر سال توجه افراد زیادی را از سرتاسر جهان به خود جلب می نماید. سال جاری در آخرین یکشنبه ماه اکتبر بیش از 2200 نفر در رژه هالووین 2018 شرکت نموده و بزرگ ترین رژه هالووین ترسناک را برگزار کردند. تماشا کردن این رژه کاملا رایگان است اما هر کسی که بخواهد در این رژه شرکت کند باید مبلغ 8 دلار پرداخت کند.

بیش از 120 هزار تماشاچی به خیابان های کاوازاکی آمدند تا به پایکوبی و شادی بپردازند و از نزدیک شاهد این رژه 1.5 کیلومتری باشند.

رژه روز یکشنبه به چند گروه با 4 تم لباس متفاوت تقسیم شده است. اولین بار این رژه در سال 1997 برگزار گردید که بیش از 150 شرکت کننده و 500 تماشاچی داشت. سال جاری مردم ژاپن شاهد بیست و دومین سالروز رژه هالووین کاوازاکی بوده اند.

رژه سال جاری به صورت بین المللی برنامه ریزی شده بود و در آن اطلاعات چند زبانه ترتیب داده بودند تا بازدیدکنندگان کشورهای خارجی هم بتوانند از این رژه شگفت انگیز به اندازه کافی لذت ببرند.

منبع: بدونیم

به "هالووین کاوازاکی بزرگ ترین رژه ترسناک ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هالووین کاوازاکی بزرگ ترین رژه ترسناک ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید