مهربان: عدم دعوت حسین خانى دلیل فنى نداشت، این اردو حالت قرنطینه دارد

به گزارش عینک ورساچه، مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: دلیل عدم دعوت از مصطفی حسین خانی به اردوی تیم ملی فنی نبود و از اردوی بعدی حتماً جزو اردونشینان خواهد بود.

مهربان: عدم دعوت حسین خانى دلیل فنى نداشت، این اردو حالت قرنطینه دارد

ابراهیم مهربان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی عینک ورساچه در پاسخ به این سؤال که چرا نام مصطفی حسین خانی در بین دعوت شدگان به اردوی پیش رو نیست، گفت: هیچ دلیل خاصی ندارد جز اینکه برای دعوت به این اردو محدودیت هایی داشتیم و می خواستیم نفرات منتخب و مدنظر برای اعزام به مسابقات گزینشی در آن حضور داشته باشند. اولویت ما دعوت از این نفرات و کشتی گیرانی بود که به صورت حریف تمرینی در کنار آنها حضور داشته باشند.

وی در ادامه اضافه کرد: هیچ دلیل خاصی برای عدم دعوت از حسین خانی وجود نداشت. وی از قهرمانان باسابقه و خوش اخلاق است و برای حاضر نشدن در این اردو با او هماهنگ نموده بودیم. از طرفی پسرش هم به تازگی به جهان آمده است و این اردو به لحاظ شرایط بهداشتی کشور، حالت قرنطینه خواهد داشت. به همین دلیل با هماهنگی خودش، قرار بر این شد که در اردوی اخیر حضور نداشته باشد.

مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان تأکید کرد: این اردو از روز شنبه آینده شروع می گردد و با توجه به حالت قرنطینه ای که خواهد داشت، شرایط خانوادگی افراد هم در دعوت از کشتی گیران لحاظ شده است و ما اولویت بندی نموده ایم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهربان: عدم دعوت حسین خانى دلیل فنى نداشت، این اردو حالت قرنطینه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهربان: عدم دعوت حسین خانى دلیل فنى نداشت، این اردو حالت قرنطینه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید