معرفی توانمندی های شرکت های دانش بنیان و خلاق، نمایشگاه خانه های نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت برپا می گردد

به گزارش عینک ورساچه، فراخوان ثبت نام اولیه در نمایشگاه دائمی شرکت های صادراتی دانش بنیان و خلاق منتشر شد.

معرفی توانمندی های شرکت های دانش بنیان و خلاق، نمایشگاه خانه های نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت برپا می گردد

به گزارش گروه علم و پیشرفت عینک ورساچه به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی نمایشگاه دائمی خانه های نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت را برپا می نماید. هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی و نمایش دستاوردها و محصولات شرکت های خلاق و دانش بنیانی است که قابلیت صادرات محصولات خود را دارند که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دائر می گردد.

همچنین شرکت های خلاق و دانش بنیان صادراتی به صورت دوره ای امکان حضور در این نمایشگاه را خواهند داشت تا به معرفی توانمندی های خود بپردازند.

بنابراین از شرکت های خلاقی که دارای ظرفیت صادراتی هستند دعوت می گردد در صورت تمایل به حضور و معرفی محصولات خود در این نمایشگاه تا 15 اردیبهشت ماه امسال برای ثبت نام به دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق به آدرس http://ircreative.isti.ir/contents.php?cntid=754 مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "معرفی توانمندی های شرکت های دانش بنیان و خلاق، نمایشگاه خانه های نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت برپا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی توانمندی های شرکت های دانش بنیان و خلاق، نمایشگاه خانه های نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت برپا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید