مدیرعامل نود ارومیه: مجتبی حسینی باعث تمام درگیری ها شد، اتفاقات ارومیه فراتر از فوتبال بود!

به گزارش عینک ورساچه، مدیرعامل باشگاه نود ارومیه، مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال مس کرمان را عامل درگیری های رخ داده در پایان دیدار دو تیم می داند.

مدیرعامل نود ارومیه: مجتبی حسینی باعث تمام درگیری ها شد، اتفاقات ارومیه فراتر از فوتبال بود!

یحیی بهاری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی عینک ورساچه درباره درگیری های رخ داده بین بازیکنان مس کرمان و نود ارومیه در پایان دیدار این تیم در هفته دوازدهم لیگ دسته اول و همچنین اتفاقات رخ داده در پایان این مسابقه گفت: بازی خیلی سختی بود و مس کرمان هم شرایط خوبی در جدول نداشت و آمده بود تا در هر شرایطی از این بازی امتیاز بگیرد. یک سری بازی های روانی از سوی مجتبی حسینی (سرمربی مس) از سال گذشته ایجاد شده بود که ما به آن آگاه بودیم و تذکر هم داده بودیم، اما همانطور که پیش بینی می کردیم بازی پُر حاشیه ای به خصوص از سوی باشگاه مس کرمان بود.

وی افزود: وقتی مربی تیم مس در دقیقه 70 اخراج شد، برای بیرون رفتن از زمین مقاومت کرد و باعث درگیری در تمام بازی شد. پس از آن هم دیگر کنترل بازی برای داور مسابقه سخت شد. متأسفانه خارج از زمین مسابقه هم اتفاقاتی از سوی بازیکنان و کادرفنی تیم مس کرمان رخ داد که من فقط می توانم بگویم متأسفم برای این باشگاه ها که از پول بیت المال استفاده می کند ولی هیچ توجهی به اخلاق ندارند. مسی ها بدترین کارها و توهین ها را به ما انجام دادند و مسئولان استانی هم اکنون کاملاً پیگیر این ماجرا هستند. اتفاقاتی فراتر از فوتبال در ارومیه رخ داد!

مدیرعامل باشگاه نود ارومیه در پاسخ به این پرسش که منظورش از اتفاقاتی فراتر از فوتبال چیست؟ گفت: وقتی به مردم توهین قومیتی انجام می دهند و به مأموران نیروی انتظامی توهین می کنند چه معنی دارد. این اتفاقات قابل پیش بینی بود! وقتی یک مربی پس از اخراج، 20 دقیقه بازی را نگه می دارد چه معنی دارد؟ اگر همین کار را مربی ما در کرمان انجام می داد اجازه می دادند زنده از زمین خارج شوند؟

بهاری در مورد ادعاهایی که باشگاه مس کرمان درباره درگیری او با کادرفنی و عوامل این تیم دارد، مطرح نمود: تمام مطالبی که می گویند کذب است. فیلم های منتشر شده هم مربوط به درگیری بازیکنان مس با مأموران نیروی انتظامی است. مسئولان مس اگر راست می گویند چرا شبانه ارومیه را ترک کردند؟ ما هم فیلم هایی داریم که فعلاً مصلحت نیست آن ها را منتشر کنیم. بعد از بازی برای چند بازیکن تیم مس دستور قضایی صادر شده و شب گذشته از آن ها خواستند که مورد بازپرسی قرار بگیرند. با وجود اینکه بلیت تیم مس برای صبح امروز (دوشنبه) بود، ولی شب گذشته بازیکنان را فراری دادند. در هر صورت این اتفاقات قشنگ نبود. الان هم می خواهند کارهای زشت خود را توجیه کنند. فیلمی که منتشر شده را نگاه کنید، بازیکنان مس کرمان به سمت مأموران حمله می کنند و بازیکنان ما کاملاً در حال جدا کردن آن ها هستند.

وی در پایان گفت: همانطور که گفتم بازی تا دقیقه 70 هیچ مسئله ای نداشت، حتی کوچک ترین بی احترامی و شعاری داده نشد، ولی وقتی سرمربی حریف پس از اخراجش شروع به حاشیه سازی می کند، طبیعی است که این اتفاقات رخ می دهد. وقتی فیلم این اتفاقات موجود است اصلاً نیاز به توضیح نیست. چیزی که ما را اذیت می کند، صحبت های مسئولان باشگاه مس است. وقتی این ها از جیب من و شما هزینه می کنند و الآن هم می خواهند کار خود را توجیه کنند، اصلاً خوب نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مدیرعامل نود ارومیه: مجتبی حسینی باعث تمام درگیری ها شد، اتفاقات ارومیه فراتر از فوتبال بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل نود ارومیه: مجتبی حسینی باعث تمام درگیری ها شد، اتفاقات ارومیه فراتر از فوتبال بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید