فعالیت دوباره مترو در انتظار تصمیم ستاد مقابله با کرونا است

به گزارش عینک ورساچه، مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان گفت:برای شروع به کار و فعالیت دوباره متروی اصفهان منتظر تصمیم مسئولان ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا اصفهان هستیم.

فعالیت دوباره مترو در انتظار تصمیم ستاد مقابله با کرونا است

به گزارش از،احمدرضا طحانیان مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان اظهار کرد: برای شروع به کار و فعالیت دوباره متروی اصفهان منتظر تصمیم مسئولان ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا اصفهان هستیم.

او با بیان اینکه متروی اصفهان از روز شنبه 24 اسفندماه با توجه به شیوع ویروس کرونا تعطیل شد، اضافه نمود: تا قبل از تعطیلی مترو، هر شب ضدعفونی کردن 12 رام فعال و رزرو قطار شهری اصفهان با فعالیت یک اکیپ هشت نفره و با استفاده از محلول الکترولیز شده کلرید سدیم انجام می شد.

مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان ادامه داد: در زمان فعالیت مترو در طول روز سطوح مختلف ایستگاه های قطار شهری از جمله پیشخوان های فروش بلیت، گیت های کنترل بلیت، هندریل های پله برقی و پله ثابت، دستگاه های خودپرداز و شارژ بلیت و دکمه های آسانسور گندزدایی می شد.

طحانیان با اشاره به اقدامات پیشگیرانه شرکت مترو منطقه اصفهان برای مقابله با ویروس کرونا در زمان سرویس دهی به شهروندان، گفت: این اقدامات شامل ممانعت از حضور پرسنل مشکوک به کرونا، نصب پوستر های اطلاع رسانی آموزشی به صورت رنگی و کاملاً تعیین داخل باکس های قطار شهری و تابلو اعلانات ایستگاه ها همچنین داخل باکس های قطار و ایستگاه ها همچنین برگزاری جلسه آموزشی و اطلاع رسانی در مورد بیماری کرونا با هماهنگی واحد آموزش به صورت مشترک بین پرسنل سازمان قطار شهری و شرکت مترو و با هماهنگی اداره بهداشت استان بود.

منبع:ایمنا

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "فعالیت دوباره مترو در انتظار تصمیم ستاد مقابله با کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت دوباره مترو در انتظار تصمیم ستاد مقابله با کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید