رایزنی رئیس کمیته امداد برای جلوگیری از کاهش مستمری مددجویان

به گزارش عینک ورساچه، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اتخاذ تصمیمی مبنی بر رهایی بودجه کشور از وابستگی به درآمدهای نفتی گفت: اگر در این فرایند مستمری مددجویان کاهش یابد، با مشکل روبرو خواهیم شد.

رایزنی رئیس کمیته امداد برای جلوگیری از کاهش مستمری مددجویان

سید مرتضی بختیاری در گفت وگو با عینک ورساچه، درخصوص کسری بودجه ای کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در سال 98 تصمیمی گرفته شد که بخواهیم از وابستگی به بودجه نفت رها شویم. به نظر من این بزرگترین خدمت به مردم و کشور عزیز ایران بود که در آینده اثر آن را خواهند دید.

وی افزود: برای این منظور رقم قابل توجهی از بودجه کل کشور کم شد تا کشور روی پای خودش بایستند و از وابستگی به بودجه نفت رها شود. تا همین الان هم با همه مسائل این موضوع به خوبی اداره شده است. این کاهش بودجه نصیب کمیته امداد و بهزیستی هم شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی ادامه داد: به دنبال این موضوع از ریاست جمهور درخواست کردیم که اگر رقم مستمری مددجویان کم شود، ما با مشکل روبرو می شویم. ایشان هم دستور دادند و توجه به این مساله در برنامه های کاری قرار گرفت، به همین دلیل یک مقدار در بودجه دو ماه اخیر کاهش داشتیم، اما جلساتی با سازمان برنامه و بودجه داشتیم که امیدواریم محقق شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رایزنی رئیس کمیته امداد برای جلوگیری از کاهش مستمری مددجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رایزنی رئیس کمیته امداد برای جلوگیری از کاهش مستمری مددجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید