خوردن الکل بلای جان کدام استان ها شد؛ آمار فوتی های هر استان ، گزارش مسمومیت با الکل در مشهد مقدس

به گزارش عینک ورساچه، کرونا که راهش به کشورمان را پیدا کرد همه به دنبال راه حلی برای بیرون راندن این مهمان ناخوانده بودند غافل از اینکه بعضی روش ها صرفا به بیراهه رفتن است از جمله همین مصرف الکل صنعتی که جان عده ای را در استان های مختلف گرفت.

خوردن الکل بلای جان کدام استان ها شد؛ آمار فوتی های هر استان ، گزارش مسمومیت با الکل در مشهد مقدس

به گزارش عینک ورساچه، هرچند ترس و دلهره گاه بر درست اندیشیدن پیش می گیرد و می گردد هر آنچه نباید، اما در دنیای امروز که انسان به انواع وسایل ارتباطی و اطلاعات کافی دسترسی دارد شاید فقدان آگاهی واژه مناسبی برای سرپوش گذاشتن به بعضی بی توجهی ها نباشد، موضوعی که کاملا درباره مصرف این روزهای الکل غیرخوراکی صدق می نماید.

جالب اینجاست که بسیاری از افرادی که حاضر به خوردن این داروی مرگ شده اند نوجوان و جوان بوده اند، افرادی که می توانستند با اندکی جستجو و کنکاش به راحتی از صحت و سقم شایعات مبنی بر موثر بودن الکل در پیشگیری با بیماری کرونا اطلاع پیدا نمایند.

در هر صورت شد آنچه نباید می شد، شد و ترس از مبتلا نشدن به کرونا، بعضی را به دام مرگ با مصرف الکل صنعتی انداخت و البته تعجب برانگیزتر آنکه با وجود تاکیدات بسیار مسوولان و متخصصان در استفاده نکردن الکل به صورت خوراکی، اما باز هم در روزهای گذشته شاهد افزایش مسمومیت ها و در نهایت فوت عده ای بوده ایم.

در جدول پیش رو که از اخبار ایرنا استخراج شده، آمار مسمومیت و فوتی های ناشی از استعمال الکل صنعتی آورده شده که امید است این آمار گوشزدی برای دیگر هموطنان باشد تا قبل از هر اقدام به اصطلاح پیشگیرانه برای مبتلا نشدن به کرونا، دانسته های خود را از تمامی جوانب بالا برده و به راحتی تن به شایعات سودجویان نسپارند و جان خود را به راحتی از دست ندهند.

منبع: همشهری آنلاین

به "خوردن الکل بلای جان کدام استان ها شد؛ آمار فوتی های هر استان ، گزارش مسمومیت با الکل در مشهد مقدس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوردن الکل بلای جان کدام استان ها شد؛ آمار فوتی های هر استان ، گزارش مسمومیت با الکل در مشهد مقدس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید