خبرنگاران 23 واحد صنفی در ایرانشهر پلمب شدند

به گزارش عینک ورساچه، زاهدان- خبرنگاران- سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 23 واحد صنفی در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن مصوبه شورای تامین مبنی بر تعطیلی واحدهای صنفی تا اطلاع بعدی پلمب شدند.

خبرنگاران 23 واحد صنفی در ایرانشهر پلمب شدند

خلیل نوزری روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار عینک ورساچه با هشدار به افرادی که مصوبه ستاد مبارزه با کرونا و شورای تامین ایرانشهر را مبنی بر تعطیلی واحد صنفی خود اجرا نکنند اظهارداشت: حسب دستور فرماندار، تیم های نظارتی بصورت شبانه روزی در حال رصد بازار هستند و با متخلفان برخورد می شود.

وی اضافه نمود: واحدهای صنفی غیرضروری ایرانشهر طبق دستورالعمل شورای تامین تا اطلاع بعدی تعطیل است و در این زمینه تیم های نظارت با جدیت و با گشت های مستمر مغازه ها را کنترل می کنند.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر شرح داد: با توجه به تاکید فرماندار و اینکه مهمترین اولویت همه سلامتی و حفظ جان شهروندان است همه اصناف به غیر از واحدهای موادغذایی، بهداشتی و نانوایی ها ملزم به تعطیلی واحد خود تا اطلاع بعدی هستند.

وی گفت: مغازه هایی که اقدام به ارائه خدمات غذایی به مردم می کنند می توانند با رعایت مسائل بهداشتی و بدون تجمع باز باشند و شهروندان نیز در صورت مشاهده موارد غیربهداشتی و یا در صورت گران فروشی موارد را با شماره تماس 124 در میان بگذارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 23 واحد صنفی در ایرانشهر پلمب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 23 واحد صنفی در ایرانشهر پلمب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید