انتقام خونین مرد اسیدپاش از همسر سابق

به گزارش عینک ورساچه، مرد اسیدپاش پس از خروج از زندان به سراغ همسر سابقش رفت و با شلیک گلوله وی را به همراه مادر و پسر خردسالش به قتل رساند و متواری شد.

انتقام خونین مرد اسیدپاش از همسر سابق

به گزارش، ساعت 18 پنجشنبه 23 آبان، اهالی محله سید حشمت اسلام آباد غرب با شنیدن صدای پی در پی شلیک چند گلوله به خیابان آمده و با پیکر غرق در خون دو زن و یک پسر خردسال روبه رو شدند. با گزارش این جنایت به پلیس، معین شد مقتولان؛ یک زن 50 ساله، دختر 32 ساله و نوه 3 ساله اش بودند که برای میهمانی به خانه یکی از اقوامشان می رفتند.

با حضور بازپرس ویژه قتل و تیم تحقیق، بررسی ها آغاز و معین شد که این سه نفر از سوی مردی 36 ساله به نام بهمن که شوهر سابق زن جوان بوده به قتل رسیده اند. همچنین در ادامه کارآگاهان دریافتند وی از متهمان سابقه دار بوده و براساس اسناد پرونده متهم به جرم اسیدپاشی محکوم به زندان شده بود، اما چون زندانی رأی باز بوده است اجازه خروج از زندان را داشته است.

در ادامه معین شد وی حدود 5 سال قبل از همسرش (مقتول) جدا شده بود و کودک قربانی نیز فرزند این زن از همسر دومش بوده است.

سرهنگ محمد رضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در این باره گفت: تحقیقات تکمیلی در این پرونده نشان می دهد عامل این جنایت به خاطر کینه توزی و اختلافات قدیمی با قربانیان در راستا آن ها کمین و اقدام به تیراندازی کرده است. تحقیقات برای دستگیری متهم در دستور کار کارآگاهان قرار گرفته است.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "انتقام خونین مرد اسیدپاش از همسر سابق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقام خونین مرد اسیدپاش از همسر سابق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید